hi. ik had een vraagje. kan ik betalen met mijn kbc bankkaart via steam? telkens als ik die wil doen kom ik uit bij ING:s iemand hier ervaring mee?
Bij mijn weten is het visa of mastecard. (pakt er is zo ene, kost bijna niks en alles opt net is veel goedkoper)
ING > KBC Persoonlijk heb ik het via iDeal staan maar wel met ING natuurlijk. eBookers heet die optie geloof ik, of iets van directpay, ben de naam een beetje kwijt, lang geleden dat ik wat kocht via steam.
Ik zat met hetzelfde probleem omdat ik geen mastercard/visa heb. Maar sinds enige tijd kun je via steam betalen met directebanking. Hiermee kan ik met Fortis betalen. Als je doet wat hier staat, kun je zien je met KBC ook via directebanking kunt betalen: https://www.payment-network.com/deb_com_en/customerarea/supported_banks (De eerste 3 cijfers op je bankkaart moet je ingeven, dan weet hij welke bank het is, als dit 739 is, dan geeft hij aan dat je met KBC kunt betalen) En dan via steam aankopen en betalingmogelijk directebanking ingeven, en doen wat er staat (als je een cardreader hebt, dan moet je die een paar keer gebruiken). Als alles goed verloopt heb je meteen je spel, geen wachten nodig. Zo was het toch bij mij. Als je nog vragen hebt, dan stel ze hier maar.
nu snap ik het ik had gewoon de eerste twee cijfers die achter de BE kwamen en dat het eerste cijfer van het volgende aantal cijfers genomen. dus ik had het gewoon verkeerd gedaan nu heb ik het wel goed merci!
Internetbankieren is nog veiliger dan geld afhalen, denk ik zo. Banken zijn te bang dat deze vorm van goedkoper bankieren (voor hen) niet zou aanslagen, ze draaien meestal zelf op voor de fouten die er soms zijn. Ze hebben mijn Mastercard ooit op een russische server terug gevonden : auto-block door bank en nieuwe gekregen. Niets van gemerkt.
het lukt mij nog altijd niet om te betalen ik heb zelfs mijn rek. nummer en alles moeten ingeven maar hij kan geen overschrijving versturen naar de bank denk ik :s MILJAAR!!! ik had zograag Modern Warfare 2 gehad, en sffs is de korting afgelopen :s als iemand het mij als gift wil geven zou ik het appricieren. Ik betaal je natuurlijk terug!! alvast bedankt??? Fluff
hmhm, ik denk dat niemand mij hier gaat vertrouwen dat ik het ga terug betalen. wat ik uiteraard wel ga doen. en hoe heb jij het gratis gekregen?
maar nu moet ik naar de les. ik hoop dat iemand mij het spel als gift wil doen (ik betaal het terug) zodat ik het ook kan spelen Fluff
ik heb fortis en da werkt als een tiet gek heb er portal 2 mee gekocht hahaha. ma zal eens navragen of er iemand is met KBC pc banking. of anders kunt ge het ook via paypal doen MAAR dan moet ge u eerst een paypal account aanmaken, dan het geld overschrijven van de bank NAAR paypal en dan in steam betalen met paypal (kost alle 2 geen cent)
Aub iemand? Ik heb zojuist nog es geprobeerd en het lukt nog niet. Plz iemand? Ik betaal het terug! Ik wil gewoon zo graag mw2 plz... Ik zou het echt waarderen. Nog iets meer dan 2u te gaan en dan is de korting gedaan. Plzzzz... Mijn steam naam is ment7
Als er iemand zou zijn die me dit wil geven. Dan liefst het komende uur want ik wil er niet meer dan 20€ aangeven. Komop nog een uurke!!!